vandalismus

Vážení spoluobčané,

chtěl bych na vás apelovat, abychom se začali opět chovat jako lidé.

Začíná to tím, že odpovím na pozdrav, končí to tím, že neničím obecní majetek, vážím si práce druhých a respektuji dohodnutá pravidla.
Pár příkladů, že se tak neděje. Obec opravila pěšinu ze Zbečna na Újezd  (tzv. Horou), pěšina byla rozšířena a označena cedulemi. Nějaký vandal ty cedule posprejoval (posprejovaná cedule). Aby toho nebylo málo, tak se vykálel uprostřed cesty.

Posprejovaný je i podstavec transformátoru ve Zbečně. Jestli si ten dotyčný myslí, že mu tím stoupne IQ, tak bych ho chtěl upozornit, se mýlí.

Dalším nešvarem je házet do kontejnerů na tříděný odpad i to co do nich nepatří, případně odpad přivézt ke kontejneru a nechat to u něho ležet. Však  to po mně někdo uklidí, že?

Budu rád, když se najde ještě dalších pár jedinců, které tato situace nenechá chladným a pomůže mi postupně tyto nešvary odstranit. Děkuji. Těhan, starosta obce

posprejovaná značka.jpg

Typ souboru: JPG obrázek, Velikost: 1,93 MB