nový systém odpadového hospodářství

Vážení občané, dnes dostáváte nové popelnice na odpad. Nový systém svozu odpadu bude fungovat až od 1.1.2021, zatím proto tyto nové nádoby neužívejte. Koncem roku bude zveřejněn svozový plán, o svozu budete informováni i informačními SMS (pokud máte zařízeny). Komunální odpad se bude svážet jako nyní ve středu jednou za 2 týdny, papír a plasty jednou za 4 týdny. Začátkem roku 2021 dojde také k odběru starých plastových nádob. Některé z nich budou použity v novém systému, jen budou nově očipovány. Kovové nádoby si budete moci nechat nebo odevzdat do sběru. Velikost nádob byla vypočítána dle počtu trvale bydlících osob. Pokud se užíváním ukáže, že jsou nádoby nedostatečné či naddimenzované, obraťte se na Obec Zbečno.

Datum vložení: 25. 11. 2020 7:52
Datum poslední aktualizace: 25. 11. 2020 7:53