Dotazník o vodovodu pro Újezd

Vážení spoluobčané,
Než obecní zastupitelstvo rozhodne o investici do vodovodu na Újezdě, chtěli bychom znát názor obyvatel, protože hodně z Vás zainvestovalo v minulých letech do vrtů.

Vážení spoluobčané,

Než obecní zastupitelstvo rozhodne o investici do vodovodu na Újezdě, chtěli bychom znát názor obyvatel, protože hodně z Vás zainvestovalo v minulých letech do vrtů.  Prosíme Vás o vyplnění tohoto dotazníku s cílem určit, zda by o připojení na vodovod byl skutečný zájem. Není tím myšleno mít vodovodní přípojku pouze k hranici pozemku a využít ji až někdy, ale skutečné připojení s odběrem. V případě, že se rozhodneme získat dotaci na vodovod, je rozhodující, znát skutečný počet připojených míst, abychom v případě nižšího počtu zájemců nemuseli dotaci vracet (přidělení dotace je vázáno na skutečný počet odběrných míst).

Předpoklad vybudování vodovodu je v letech 2020 - 2022 (příprava, výběrová řízení na dodavatele, podání žádosti o dotaci v roce 2020, začátek stavby v roce 2021 a dokončení a kolaudace v roce2022). Předpokladem pro realizaci projektu Vodovod Újezd n/Zbečnem je dostatečný zájem obyvatel a zajištění finančních zdrojů.

Jakékoli Vaše dotazy, které potřebujete zodpovědět, zasílejte písemně na adresu starosta@obeczbecno.cz.

Dotazník prosíme předat na obec (osobně, do schránky, poštou) do 24.1.2020. Děkujeme!!

DOTAZNÍK VODA.docx

Typ souboru: DOCX dokument, Velikost: 27,38 kB